30 listopada 2019

Wizyta w hospicjum 2019

Rozstrzygnięcie konkursu różańcowego

W sobotę, 30 listopada, grupa 40 osób wzięła udział w wyjeździe do sopockiego hospicjum św. Józefa, które znajduje się pod opieką gdańskiej Caritas. Wyjazd był okazją do tego, by podopiecznym domu hospicyjnego przekazać wykonane w paźrdzierniku różańce, a także wspólnie pośpiewać i pomodlić się.

Spotkanie wywarło duże wrażenie, zarówno na mieszkańcach domu, jak i samych dzieciach i młodzieży. Było to widać gołym okiem.

Przekazane przez nas różańce zostały powieszone na pamiątkowej tablicy, podobnie jak obraz św. Jana Pawła II, który specjalnie na tę okazję namalowała jedna z uczennic naszej szkoły.

Po tym wzruszającym spotkaniu udaliśmy się do Jump City w Gdańsku, gdzie zaprosił nas ks. proboszcz w podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie różańców i nasz październikowy udział w tej modlitwie w kościele.

Zdjęcia z JumpCity

admin