20 stycznia 2020

Program półkolonii parafialnych 2020

W dniach 20-24 stycznia, od poniedziałku do piątku odbywają się półkolonie organizowane przez naszą parafię. Zajęcia trwają w godz. 9:00-14:00 (wyjątki od godzin podane w planie). W kolejnych dniach dzieci uczestniczą w wyjazdach do różnych miejsc, według planu zamieszczonego poniżej.

Na każdy za wyjątkiem czwartku, proszę o przygotowanie dla dzieci prowiantu na drogę.

W półkoloniach uczestniczyć będzie w tym roku 100 dzieci. Na dziś lista zapisów jest zamknięta, mamy komplet i nie ma możliwości dopisania kogokolwiek. W razie pojawienia się miejsc wolnych będziemy informować o tym na bieżąco.

Bardzo proszę rodziców o przyniesienie wypełnionej zgody na uczestnictwo w pólkoloniach!

Na każdy z dni potrzebnych jest jeszcze dwóch opiekunów; proszę rodziców o pomoc; zgłaszać można się w niedzielę w zakrystii po mszach lub dzwoniąc do ks. Proboszcza 696 417 236 (z uwagi na kolędy, proszę dzwonić późnym wieczorem lub wysłać sms)

Plan wyjadów przedstawia się następująco:

Dzień Cel Uwagi
Poniedziałek, 20 stycznia Madagascar Banino - Plac Zabaw + Kręgle Dzieci zabierają ze sobą zmienne obuwie!!!
Wtorek, 21 stycznia Kino Helios "Metropolia" - seans o 10:30, film. pt. "Urwis" Powrót ok. godz. 13:00;
Środa, 22 stycznia Centrum nauki Experyment w Gdynii
Czwartek, 23 stycznia Loopy's World w Gdańsku Mamy w pakiecie dla dzieci lemoniadę, pizzę i lody oraz dodatkowy przejazd kolejką; dzieci nie mogą wnosić na teren parku zabaw plecaków; powrót ok. godz. 14:30
Piątek, 24 stycznia PitStop na Stadionie Energa Gdańsk - trampoliny, escaperoom, laserowy paintball oraz gokarty Część atrakcji ma obwarowania w postaci wieku i wzrostu uczestników, poszczególne atrakcje nie są też przewidziane dla takiej ilości osób; grupa na miesjcu podzielona zostanie przez opiekunów i pracowników PitStopu i uczestniczyć będzie w 2 z 4 dostępnych atrakcji; gokarty dostępne są od 140 cm wzrostu;

admin

133 0.20753002166748