2 lutego 2020

Światowy Dzień Chorego w Parafii

Wszystkich chorych, a także Seniorów zapraszamy na obchody Światowego Dnia Chorych. Trochę wyprzedzając datę samego wydarzenia, chcemy spotkać się w niedzielę, 02 lutego 2020 roku o godz. 16:30.

W programie spotkania kawa i ciasto przygotowane przez wolontariuszy Caritas z parafii i szkoły, msza święta o godz. 18:00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, a także recital "Imiona Miłości", w którym trzypokoleniowa rodzina p. Szkudlińskich, zaprezentuje utwory musicalowe i popularne piosenki o miłości.

Serdecznie zapraszam!

Proszę rodziny i sąsiadów naszych Seniorów o pomoc w transporcie osób starszych i chorych, albo informację, gdyby taki transport trzeba zorganizować - wolontariusze PZC chętnie pomogą w tym aspekcie.

admin