20 lutego 2020

Wydarzenie modlitewne

Już w ten czwartek godz. 20.00

Zapraszam serdecznie do udziału w wydarzeniu modlitewnym zainicjowanym w sanktuarium Matki Bożej w Fatimie o nazwie "Akcja Fatima 2020".
Na całym świecie w liturgiczne wspomnienia świętych Hiacynty i Franciszka Marto (dzieci - wizjonerów z Fatimy) w czwartek 20 lutego od godziny 21.00 do 22.00 będzie odmawiany różaniec w intencji rodzin.
W kościele pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie o godzinie 20.00 będzie odprawiona Msza święta w intencji o cnotę w gdańskiej rodzinie, Kościele, oświacie i życiu spoleczno-politycznym, a następnie przed Panem Jezusem w Hostii Przenajświętszej wystawionym w monstrancji odmawiać będziemy różaniec w intencji rodzin.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wydarzeniu wejdź w hasło poniżej:

Akcja Fatima

Sykomora