17 czerwca 2020

Bierzmowanie, 17.06.2020 g. 18:00

Kochana Młodzieży, Drodzy Rodzice!

Znamy już datę tegorocznego Bierzmowania. Po czasie oczekiwania spowodowanego pandemią, z radością pragnę Was zaprosić na mszę świętą, podczas której ks. bp Wiesław Szlachetka udzieli Wam sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Uroczystość ta odbędzie się w środę, 17 czerwca 2020 r., o godz. 18:00 w naszym kościele parafialnym.

Przed epidemią mieliśmy sporo prób i spotkań, niemniej trzeba te treści trochę odświerzyć, przećwiczyć, a przede wszystkim duchowo przygotować swoje serce na przyjęcie tego sakramentu. Dlatego zapraszam Was na Triduum - trzydniowe przygotowanie do Sakramentu, które rozpoczniemy już w najbliższą niedzielę.

Program naszych przygotowań przedstawia się następująco:

• Niedziela, 14 czerwca 2020 r., g. 18:00 - Msza święta, a po niej próba;
  • Poniedziałek, 15 czerwca 2020 r., g. - 19:00 - Modlitwa o wylanie darów Ducha Świętego;
  • Wtorek, 16 czerwca 2020 r., g. 19:00 - Nabożeństwo pokutne i spowiedź święta;

Wszystkie funkcje i zadania, które były przydzielone w marcu oczywiście są obowiązujące, chyba że zaszły jakieś nowe okoliczności, o których proszę mnie poinformować jeszcze przed rozpoczęciem spotkań.

Przypominam, że w świetle obowiązujących przepisów podczas liturgii trzeba mieć zakryte usta i nos.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie, ks. Robert