11 czerwca 2020

Ks. Krzysztof

14:30-15:00

Leźno, wybudowania za lasem, Wydmuchowo

Aleja Lipowa od kościoła w stronę Gdańska; Ogrodowa, Magnoliowa św. Floriana do lasu, Jaśminowa, Lawendowa, Krokusowa, Cicha

15:00-15:30

Czaple 1,2,3 i Nowe Osiedla, Czaple od skrzyżowania w stronę Gdańska, cała prawa strona

Działki: Leśna, Żukowska, Derdowskiego, Ceynowy, Dambka, Wybickiego, Kaszubska, Krasickiego, Majkowskiego, Ptach

15:30-16:00

Czaple od skrzyżowania w stronę Gdańska, cała prawa strona

Jagodowe Wzgórze

16:00-16:30

Czaple lewa strona, od Gdańska w stronę skrzyżowania, Wybudowania pod Rębiechowo

Żukowska (wybudowania pod Lniska)

16:30-17:00

Czaple prawa i lewa strona, od skrzyżowania w stronę Leźna

Jarzębinowa, Pałacowa

17:00-17:30

Bocianowo, Czaple lewa strona

Aleja Lipowa (od Pępowa w stronę kościoła), Na Wzgórzu, Brzozowa, Synaka; droga przy Szkole

Ks. Proboszcz: msza wieczorna

Ks. Krzysztof będzie przemieszczał się samochodem-platformą, na której zbudowano ołtarz dla Najświętszego Sakramentu i będzie błogosławił mieszkańców od ołtarza z samochodu.

Ks. Proboszcz będzie wędrował z Najświętszym Sakramentem pieszo, przejeżdżając samochodem tylko do odleglejszych rejonów Czapli.

Księżom towarzyszyć będą ministranci z dzwonkami, światłem i kadzidłem.

Po przyjęcie błogosławieństwa prosimy wyjść przed dom, do drogi; gdyby była potrzeba wejścia do domu i błogosławieństwa osób obłożnie chorych, proszę zgłosić to kapłanowi.

Podane godziny są orientacyjne. Proszę o czujność, bo nie wiemy, ile rzeczywiście czasu nam to zajmie ????

Ksiądz proboszcz obecnie ma przerwę w obchodzie (sprawuje mszę św. wieczorną).

Ulicą Pałacową przejdzie z Najświętszym Sakramentem ksiądz Krzysztof.

133 0.19464492797852