19 czerwca 2020

Boże Ciało 2020 Film i Fotorelacja

Za nami Uroczystość Bożego Ciała, która w tym roku miała wyjątkowy charakter. Po każdej mszy świętej było wystawienie Najświętszego Sakramentu i chwila adoracji. Po sumie parafialnej odbyła się procesja wokół kościoła. Po wieczornej Eucharystii natomiast była okazja do rozważenia słów ewangelii odczytywanych tradycyjnie przy czterech ołtarzach oraz czas uwielbienia Boga w Najświętszej Eucharystii.

Od godz. 14:30 do 21:00 wędrowaliśmy też z Panem Jezusem i błogosławiliśmy dom za domem, docierając do każdej posesji w naszej parafii.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i przygotowanie tegorocznej Uroczystości. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu i kilku zdjęć z przebiegu tegorocznej procesji.

Foto i Video: Wojciech Radziun