28 czerwca 2020

Nowy rower dla Dawida

Dziękujemy!!!

W ostatnią niedzielę czerwca, 28.06.2020 r., na mszy o 12:30 byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia. Podczas Eucharystii ks. Proboszcz poświęcił nowy rower dla naszego ministranta Dawida. Ten specjalistyczny sprzęt, zrobiony na wymiar i zamówienie, w znacznej części sfinansowany był przez naszą Wspólnotę - zebraliśmy na ten cel równo 10 000 zł. Część środków pozyskaliśmy dzięki wpłatom na konto, a także ofiarom składanym po mszach świętych. Część sumy pochodziła ze skarbonek jałmużny wielkopostnej Caritas. Swój wkład mieli też rodzice naszych ministrantów, którzy przekazali zebrane wcześniej środki na wyjazd ministrancki, który z racji epidemii nie doszedł do skutku.

Dawid i Jego rodzice bardzo dziękują za pomoc. W intencji wszystkich darczyńców ofiarowali w tym dniu mszę świętą.

Bóg zapłać!