28 lipca 2020

39. Kaszubska Piesza Pielgrzymka

Z Helu na Jasną Górę

Trwa 39 Kaszubska Piesza Pielgrzymka z Helu na Jasną Górę, prowadzona przez ks. proboszcza Roberta Jahns.
Zapraszam wszystkich do wspólnych rozważań katechez "Porannej Szkoły Modlitwy" publikowanych codziennie na kanale YT naszej Parafii - nagrania przygotowane przez ks. Jana Perszona.

Codzienne informacje, zdjęcia i wideo z trasy Pielgrzymki można znaleźć na oficjalnej stronie Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki.

Pamiętajmy w modlitwie o pielgrzymach.

Kamil Jaskólski