5 listopada 2020

Odwołane msze i nabożeństwa

Księża w izolacji

Kochani,

Z przykrością informujemy, że w związku z pozytywnymi wynikami testów na Covid-19, jesteśmy zmuszeni, z uwagi na Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, na kilka dni zrezygnować z publicznego odprawiania mszy świętych i nabożeństw.

Wszystkie polecone w tych dniach intencje mszalne będziemy ofiarowywać Bogu w mszach świętych, które odprawiać będziemy na plebanii.

W tym czasie nasz kościół pozostaje otwarty na prywatną modlitwę.

W najbliższą niedzielę, tj. 8 listopada, msze święte odbędą się w kościele, o ile uda się znaleźć zastępstwo. Informację o mszach podamy w oddzielnym ogłoszeniu.

Dziękujemy za Waszą modlitwę i każde dobre słowo. Sami też zapewniamy, że w chorobie pamiętamy o Was!

Do zobaczenia za kilka dni!

Ks. Robert i Ks. Krzysztof