7 lutego 2021

Tydzień Małżeństwa

7-14 lutego

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to społeczna kampania promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Tydzień Małżeństwa odbywa się równolegle w 27 krajach zawsze w tym samym terminie: 7-14 lutego.

W Polsce projekt  został zainicjowany w 2015 r. przez Odział Gdański Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Od tego czasu odbyło się kilkadziesiąt wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, rekreacyjnym i rozrywkowym.

Zapraszam na stronę www.tydzienmalzenstwa.pl, by dowiedzieć się więcej o planowanych na ten czas spotkaniach i inicjatywach.

Zachęcam także do pobrania aplikacji "Randka Małżeńska". To bardzo dobra aplikacja, dopracowana pod względem merytorycznym i technicznym, która bazuje na wieloletnim doświadczeniu organizartorów małżeńskich randek i znanych z naszej parafii kawiarenek dialogowych.

Aplikacja krok po kroku przeprowadzi Was przez cykl spotkań, które pozwolą Wam inaczej spojrzeć na wzajemne relacje i wejść w ich głąb. To bardzo dobre i praktyczne narzędzie do poprawienia komunikacji w małżeństwie.

Link do pobrania aplikacji: Randka Małżeńska