20 czerwca 2021

Ks. Rafał Jarosiewicz w naszej parafii

W niedzielę, 20 czerwca, gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Rafała Jarosiewicza, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem wiary i wygłosi Słowo Boże.

Ks. Rafał Jarosiewicz (1976) ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Siedlcach, specjalizując się w tematyce ewangelizacji, a następnie studia doktoranckie na wydziale duchowości UKSW w Warszawie. Jest autorem książki "Ewangelizacja bez granic", "Miłość chodzi po Woodstocku" (wydanej także na CD), wydawcą i aranżerem wielu płyt CD z autorskimi piosenkami i muzyką oraz innych. Jest dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, znanym ze stałej współpracy z hip-hopowymi zespołami Full Power Spirit i Stworzeni do Walki S.D.W. z inicjatywą Przystanek Jezus. Dał początek portalom ewangelizacyjnym: www.pozytywnego.pl oraz www.smsznieba.pl (znanemu z akcji "SMS z nieba"). Prowadzi dziesiątki rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych w Polsce i za granicą.