18 lipca 2021

Piesza Pielgrzymka do Sianowa

Zapraszam wszystkich parafian na Pieszą Pielgrzymkę do Sianowa. W tym roku odbędzie się ona w nieco innej formule, niż dotychczas: wyruszymy na pielgrzymi szlak w niedzielę, 18 lipca, o godz. 03.30, by dojść na sumę odpustową o godz. 11:30; po sumie będzie możliwość powrotu autokarem (o ile uzbiera się odpowiednia ilość osób); ze względu na przepisy sanitarne bardzo proszę o zapisanie się na listę uczestników (imię i nazwisko, data urodzenia, adres, telefon) oraz zaznaczenie opcji powrotu; koszt autokaru wyniesie 15 zł/os. Zapisy w zakrystii i przez formularz na stronie parafialnej.

Zapisz się tutaj >>> Formularz zapisów na pielgrzymkę do Sianowo (18 lipca 2021)