12 września 2021

Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Czackiej

Warszawa. Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Czackiej

Prymas Tysiąclecia zostanie beatyfikowany wspólnie z s. Różą Marią Czacką 12 września 2021 roku o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W uroczystości weźmie udział kard. Marcello Semeraro, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, który w imieniu papieża publicznie ogłosi dekret beatyfikacyjny.

Program uroczystości

9.00 – Otwarcie Świątyni i sektorów dla wiernych

10.30 – Przygotowanie duchowe

12.00 – Msza Święta z obrzędem Beatyfikacji