12 września 2021

Dożynki i Festyn parafialny 2021

W niedzielę, 12 września, na mszy o godz. 12:30 będziemy przeżywać nasze parafialne Dożynki. Zapraszam do wspólnej modlitwy dziękczynnej za dar tegorocznych zbiorów i ciężką pracę wszystkich rolników, sadowników i ogrodników.

Od 14:00 do 17:30 zapraszam wszystkich parafian i drogich gości na dożynkowy festyn: jak zwykle przygotowaliśmy moc atrakcji, m. in. Poczęstunek przygotowany przez naszych gospodarzy i panie z KGW w Leźnie, przepyszną grochówkę i kiełbaski z grilla, będą gofry, wata cukrowa i wspaniałe ciasta, konkursy z nagrodami, przejażdżki motocyklami, nietypowymi rowerami, kajakami, dmuchane zamki i wiele, wiele innych. Jak co roku wszystkie atrakcje są bezpłatne, natomiast dobrowolne ofiary do skarbonek będziemy zbierać na zagospodarowanie salki na plebanii, w której chcemy w tym roku otworzyć „Dobre Miejsce” - przestrzeń do spotkania i spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

Wszystkich, którzy mogliby pomóc w organizacji festynu, np. przez upieczenie ciasta, lub pilnowanie niektórych stanowisk podczas festynu, proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną z tyłu kościoła.