30 marca 2024

Post o chlebie i wodzie

Wielki post 2024

Tak jak w ubiegłym roku, tak i podczas tegorocznego Wielkiego Postu zachęcam wszystkich do podjęcia ascetycznego ćwiczenia jednodniowego postu o chlebie i wodzie.

Proszę, aby każdy, dla kogo ta intencja jest ważna, wybrał sobie jeden dzień Wielkiego Postu 2024, wpisał się na listę i podjął się tego ćwiczenia we wspólnocie naszej parafii.

W miarę możliwości proszę wybrać dzień, na który wcześniej nikt się nie zapisał, a w razie zapełnienia listy, dopisać się w dowolny, wybrany przez siebie dzień. Zależy nam, aby post o chlebie i wodzie trwał w naszej wspólnocie parafialnej nieprzerwanie przez cały Wielki Post.

Lista, na którą można się zapisać jest w linku.