20 lutego 2021

Droga krzyżowa KWC

Kalwaria Wejherowska

W sobotę, 20 lutego 2021 roku, odbędzie się w Wejherowi tradycyjna Droga Krzyżowa przygotowana przez członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Spotykając się na Eucharystii, a następnie wędrując po kalwaryjskich dróżkach będziemy modlić się o trzeźwość w naszym narodzie, a także łaskę uwolnienia z nałogów dla wszystkich, którzy są w nich uwikłani.

O godz. 10:00 odbędzie się msza święta w kościele św. Anny w Wejherowie (ojcowie franciszkanie), a po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Kalwarii Wejherowskiej.

143 0.093514919281006