XVIII Niedziela zwykła

2 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 02.08.2020 -   XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rozpoczął się sierpień - miesiąc trzeźwości, podczas którego zachęcam do podjęcia abstynencji i ofiarowania tego szczególnego wyrzeczenia w intencji osób dotkniętych problemem alkoholowym.

2. Dziś I niedziela miesiąca. Modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic
o godz. 16:00. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. Za tydzień taca inwestycyjno-budowlana; po wakacjach pragniemy wrócić do planów związanych z pracami inwestycyjnymi na naszym cmentarzu—zakupić potrzebną kostkę, położyć chodniki,
a jeśli wystarczy środków, to zbudować także podstawę ołtarza. Bóg zapłać za składane ofiary.

4. W liturgii tego tygodnia będziemy  przeżywać:

Ø Wtorek, 4 sierpnia: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera — patrona  proboszczów (pamiętajmy w modlitwie
o naszym Księdzu proboszczu, który prowadzi Kaszubską Pielgrzymkę na Jasną Górę);

Ø Czwartek, 6 sierpnia: święto Przemienienia Pańskiego;

Ø Piątek, 9 sierpnia: I piątek miesiąca: spowiedź święta
w godz. 6:30-7:00 i 16:30-18:00; przed południem wikariusz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną;

Ø Sobota, 8 sierpnia: wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

5. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia „Gość niedzielny” oraz nasz parafialny biuletyn.

6. Wszystkim gościom przebywającym u nas na urlopach
i wypoczynku, a także wszystkim parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

» Archiwum | Pobierz jako PDF