VI Niedziela Zwykła

16 lutego 2020

1. W tym tygodniu w sobotę 22 lutego będziemy obchodzić święto katedry świętego Piotra Apostoła. Wyrażając wdzięczność 1. Bogu za misję powierzoną Apostołowi Piotrowi i jego następcom, pamiętajmy w modlitwie o papieżu Franciszku.

2. Spotkania grup duszpasterskich:

• Oaza Młodzieżowa: poniedziałek, godz. 18:00 msza, po niej spotkanie formacyjne;
  • Liturgiczna Służba Ołtarza: zbiórka ministrantów we wtorek po wieczornej mszy świętej;
  • Wspólnota Sykomora w czwartek na godz. 19:00 zaprasza na wspólne rozważanie i modlitwę Pismem Świętym;
  • Próba zespołu Misja Niebo: czwartek, godz. 20:15;
  • Grupa modlitwy Czcicieli Krwi Chrystusa: piątek, godz. 19:00;
  • Scholka: sobota, godz. 9:00;
  • Oaza Dzieci Bożych: sobota, w godz. 10:30.

3. W ostatnią niedzielę na tacę inwestycyjną na planowane od wiosny prace
     na naszym cmentarzu. Zebraliśmy 4 214,35 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4.  W niedzielę, 23 lutego, rozpoczniemy w naszej parafii święty czas rekolekcji Wielkopostnych, które w tym roku poprowadzi ks. Marcin Bukowski, wikariusz parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Gdańsku Suchaninie. Program rekolekcji dostępny jest na naszej stronie internetowej, a przedstawia się następująco: w niedzielę na wszystkich Mszach;  w poniedziałek i wtorek:

• Dorośli o godz. 8.oo i 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną;
  • Młodzież starsza, studenci i pracujący do późna o godz. 19.30;
  • Uczniowie kl. 0-3  o godz. 9.15;
  • Uczniowie kl. 4-6  o godz. 10.15;
  • Uczniowie kl. 7-8  o godz. 11.30.

W Środę Popielcową msze na zakończenie rekolekcji będą: dla dorosłych o 8:00, 18:00 i 20:00, a dla uczniów na zakończenie rekolekcji szkolnych o 11:00; spowiedź w tym dniu będzie przed każdą mszą świętą;

5. Także w niedzielę, 23 lutego, zapraszamy wszystkie dzieci na Bal karnawałowy, który o godz. 15:30 rozpocznie się w Operze Leśnej w Sopocie. Zgody na wyjazd i zapisy w zakrystii. Koszt 5 zł/dziecko. Wyjazd autokarem o godz. 14:30.

6. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich będą sprzedawać świeżo upieczone pączki i faworki w przyszłą niedzielę 23 lutego w domu bł. Karoliny. Serdecznie zapraszamy.

7. Młodzież i dorosłych zapraszam na Zabawę Śledzikową we wtorek, 25 lutego, od godz. 20:00, także w Sali Rajskiego w Operze Leśnej; koszt 30 zł/para plus coś  na wspólny stół. Zapisy w zakrystii.

8. W zakrystii do nabycia „Gość niedzielny” i „Mały Gość” numer na marzec, a przy wyjściu parafialny biuletyn.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

124 0.19623613357544