Wspólnota SNE Sykomora

UWAGA - najbliższe spotkania, aż do odwołania odbywać się będą jako spotaknia modlitewne - w kościele (nie w salce!) z uwagi na możliwość zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom - zwłaszcza zachowania porządanych odległości oraz zakładania maseczek ochronnych (zakrywamy usta i nos). W związku z tym, że pora roku wskazuje na to, że temperatura będzie spadała proszę o odpowiedni ubiór, a nawet zabranie ze sobą "kocyka" do okrycia się ; ) Spotkania grupowe po katechezie - odbywać się będą  on-line. Do zobaczenia

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wspólnotą ewangelizacyjno – modlitewną.

Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 19.00

w kościele i zazwyczaj później w przykościelnych salkach.

Nasze spotkania obejmują cztery różne tematy w określonej sekwencji:

• GODZINNA ADORACJA z UWIELBIENIEM (prowadzona)

• EUCHARYSTIA z UWIELBIENIEM, a potem AGAPA czyli spotkanie przy stole

• SPOTKANIE BIBLIJNE

• KATECHEZA

Spotkania poprzedza w miarę możliwości 15 minutowa adoracja Najświętszego Sakramentu - w ciszy, odbywająca się od około 18:45 do 19:00.

Co robimy?

Spędzając wspólnie 1,5 do 2 godzin w tygodniu staramy się by był to czas poświęcony pogłębianiu naszej wiary, modlitwie, rozwiewaniu wątpliwości i wymianie doświadczeń.

Znajdujemy też czas na wspólne wyjazdy i spotkania „przy stole”, dzięki którym budujemy więzi i zwyczajnie się poznajemy.

Jak do nas dołączyć?

Na spotkania zapraszamy każdego (powyżej 18 roku życia)

Jedyne co trzeba zrobić, to dać sobie szansę i przyjść.

Zapraszamy :)