24 marca 2023

Za nami EDK 2023

Po raz 6 wyszliśmy na szlak

W piątkowy wieczór, 24 marca 2023 r., po raz VI odbyła się Ekstremalna Droga Krzyżowa "Norbertańska". W mszy świętej o godz. 19:00, a potem w nocnej wędrówce w milczeniu i rozważaniu stacji Drogi Krzyżowej udział wzięło ok. 250 osób. Pokonując 42 km z Leźna do Żukowa, przez Gdańsk Kokoszki, Gdańsk Kiełpino, Sulmin, Kolbudy, Czapielsk i Przyjaźń, uczestnicy pochylali się nad tegorocznym hasłem, które brzmiało: "Idę, bo szukam nadziei".

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia (więcej na:  https://photos.app.goo.gl/HGDwjRhWMGybhBsh6 )

Zachęcam do odwiedzenia strony www.edk.org.pl , a także śledzenia naszej drogi "Norbertańskiej" na facebook'u.

139 0.068548202514648