13 lutego 2021

Uwielbienie 24h dla Pana

Czas nieustannego 24 godzinnego muzycznego wielbienia!

Dlaczego tak? Bo muzyka porusza serca, otwiera na Słowo, jest niezwykłym darem, który pomaga nam zbliżać́ się̨ do Bożej miłości. Wspieranie na Pomorzu aktywności muzyków w Kościele, zachęcanie do wielbienia, we wspólnocie i w codzienności - to nasze powołanie i nasza służba.

Dlatego już̇ po raz czwarty chcemy zaprosić́ Was na Uwielbienie 24H, tym razem online.

W niedzielę, 14 lutego, w godz. 04:00-05:00 adorację prowadzić będzie nasza "Misja Niebo".

Transmisja wydarzenia na naszej stronie internetowej!

143 0.081651926040649