28 kwietnia 2021

Informator ODB na maj 2021

W najbliższym czasie...

Kochane dzieciaki, Drodzy rodzice!

Dużo się dzieje i będzie działo w najbliższym czasie. Dlatego też, z pewnym wyprzedzeniem, prezentujemy kilka ważnych informacji dot. tego, co nas czeka w najbliższym czasie:

1. Spotkania ODB w maju:

- 8 maja: godz. 10:30

- 22 maja: godz. 10:30

- 29 maja: godz. 10:30

Spotkania będę poświęcone Maryi - dowiemy się kim Ona była, skąd pochodzi, jak na imię mieli Jej rodzice i wiele, wiele innych. Poznamy także historię nabożeńst majowych, a także dowiemy się, jaką rolę odgrywa Matka Boża w Ruchu Światło-Życie.

Postaramy się także zdobyć nową sprawność i odznakę: Sługi Niepokalanej.

2. Majowe w kościele i przy kapliczkach:

Codziennie o 17:30 w kościele, a także wieczorem przy kapliczkach naszej parafii, przez cały maj odbywać się będą nabożeństwa majowe. Zapraszam wszystkie dzieciaki, wraz z rodzinami, do wspólnej modlitwy. Na każdym spotkaniu wręczane Wam będą obrazki, które po zebraniu wszystkich, utworzą piękny wizerunek Matki Bożej. Kto przez maj zbierze wszystki obrazki, otrzyma nagrodę niespodziankę!

3. Na majowe na rowerach

Wracamy do pięknej tradycji sobotnich wyjazdów rowerowych na nabożeństwa majowe. W każdą sobotę maja o godz. 18:30 zbieramy się przy kościele i na 19:00 jedziemy do jednej z kapliczek, gdzie będzie nabożeństwo, mały poczęstunek i trochę zabawy. Dla uczestników wyjazdów przewidzieliśmy obrazki - puzzle. Kto zdobędzie wszystkie otrzyma nagrodę niespodziankę oraz odnzakę/sprawność Sługi Niepokalanej. Zapraszamy!

4. Rekolekcje wakacyjne ODB

Na stronie internetowej http://gdansk.oaza.pl/rekolekcje jest jużformularz zapisów na wakacyjne rekolekcje Oazy Dzieci Bożych. Wystarczy wejść, wybrać termin i miejsce rekolekcji (w zależności od wieku dziecka). Serdecznie zapraszam i proszę o szybkie wpisywanie dzieci, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieciaki z klas 4-6 z naszej parafii szczególnie zapraszam w terminie 5-18 lipca do Parchowa.