29 listopada 2019

Andrzejki Oazy Młodzieżowej

Żukowo 2019

W piątkowy wieczór, w przepięknej sali "Starego Spichlerza" w Żukowie, odbyła się zabawa andrzejkowa dla Oaz Młodzieżowych z naszej Archidiecezji. Współorganizowaliśmy ją wspólnie ze wspólnotą z Żukowa. Na zaproszenie odpowiedziało blisko 60 osób, które od godz. 20:00 do północy szalały na parkiecie do muzyki podawanej przez DJ Kubę. W międzyczasie każdy mógł coś skubnąć z przygotowanego szwedzkiego stołu, na którym znalazły się przygotowane przez oazowiczów sałatki, przekąski i ciasta.

Spotkanie zakończyliśmy krótką, wspólną modlitwą, którą poprowadził ks. Krzysztof Sagan i błogosławieństwem ks. Roberta.

Kilka fotek znajdziecie w galerii pod newsem. Niestety jakość, jaka jest, każdy widzi. Tak wywijaliśmy w tańcu, że procesor aparatu nie wyrabiał :)

W najbliższych dniach zmontujemy krótki filmik z wydarzenia.

admin

129 0.20833992958069