17 lutego 2016

Już po kursie Nowe Życie

Już po kursie  Nowe Życie

Cieszymy się bardzo, że  odbył się kurs Nowe Życie  w przewidzianym terminie w dn. 12-14.02.2016r. Na kurs zgłosiło się więcej uczestników niż przewidywaliśmy, bo było  aż 56 osób. W związku z tym  musieliśmy  zrezygnować  ze zbyt małych pomieszczeń  przy kościele i znaleźć większe. Poprosiliśmy wraz z ks. Proboszczem  Dyrekcję szkoły Jana Pawła II  o udostępnienie sal i otrzymaliśmy zgodę.

Celem kursu było pogłębienie relacji z Bogiem, doświadczenie Jego miłości, ożywienie i umocnienie wiary, doznanie Jego dobroci i miłosierdzia, zdobycie nowych sił do życia, dzielenie się miłością z innymi,  i uzyskanie świadomości, że Bóg daje nam więcej niż się spodziewamy.

Kurs poprzedziliśmy 2-miesięczną modlitwą do św. Stanisława Biskupa, patrona naszej parafii, o to aby doszedł do skutku.  I tak się stało. Chwała Panu,  za wstawiennictwo św. Stanisława.

Dziękujemy Dyrekcji  za  udostępnienie szkoły. Chwała   Paniu!

Dziękujemy ks. Proboszczowi za pomoc w organizacji kursu i za jego uczestnictwo. Chwała  Panu!

Dziękujemy Gdańskiej Szkole Nowej Ewangelizacji za istnienie i organizowanie takich kursów. Chwała  Panu!

Dziękujemy uczestnikom  za przyjęcie zaproszenia i udział w kursie.  Chwała  Panu!

Dziękujemy przede wszystkim Bogu, za to że ten kurs odbył się i że cel kursu Nowe Życie został osiągnięty. Świadczyły o tym świadectwa uczestników kursu.

Kurs Nowe Życie był ważnym zadaniem naszej Wspólnoty SYKOMORA, w Roku Miłosierdzia Bożego.

CHWAŁA  PANU!

Hania Ch