13 grudnia 2020

Świąteczny Kiermasz Caritas

Serdecznie zapraszamy

W niedzielę, 13 grudnia 2020 roku, odbył się w naszej parafii Świąteczny Kiermasz przygotowany i porpowadzony przez nasz Parafialny Zespół Caritas, Szkolne Koło Caritas oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Leźna. Na kiermaszu można było zakupić przygotowane wcześniej przez wolontariuszy stroiki i ozdoby świąteczne, świece Wigilijnego Dzieło Pomocy Dzieciom, a także przepyszne ciasta domowej roboty. Całkowity dochód z kiermaszu został przeznaczony na zakup produktów spożywczych dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.

Udało nam się zebrać trochę ponad 2000 zł, a kolejny 1000 zł, dołożył anonimowy darczyńca, któremu bardzo dziękujemy. Z tych środków przygotowaliśmy 30 paczek, które w tym tygodniu rozwieziemy po parafii.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie!

PZC Leźno

143 0.0903160572052