Oaza Dzieci Bożych

ODB to wspólnota Ruchu Światło-Życie, która skupia najmłodszych. Adresowana jest do dzieciaków, które podczas wspólnych spotkań chcą poznawać Boga.

Program formacyjny oparty jest na sprawdzonych wzorcach wyniesionych przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego z harcerstwa i poparty wieloma latami pracy duszpasterskiej z ministrantami, a potem z dziećmi i młodzieżą.

Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 10:30 i przez wspólną zabawę i modlitwę, a także starannie przygotowane przez animatorów spotkania w grupach, wchodzimy w piękną relację z Bogiem.

Opiekunem jest ks. Robert, a moderatorami: Piotr i Ewa Świątkiewicz oraz Karina Mąka.