OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI Niedziela Zwykła

17 lipca 2021

1. Dziś w Sianowie odbywa się odpust ku czci Matki Bożej, Królowej Kaszub. Suma odpustowa jest o godz. 11:30. Przez cały kolejny tydzień trwają uroczystości odpustowe, których program jest na tablicy ogłoszeń.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na tacę inwestycyjno-budowlaną. Na prace na cmentarzu zebraliśmy 4 035 zł.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 6:00 z Helu na Jasną Górę wyrusza 40 Kaszubska Piesza Pielgrzymka, której przewodzi
ks. Proboszcz.
Zachęcam do zorganizowania się w kilkuosobowej grupie, zapisania się na choć na jeden dzień przez formularz na stronie www.kaszubskapielgrzymka.pl   i do włączenia się w trud pielgrzymowania, ofiarowanego w tym roku w intencji rozbudzenia wiary osłabionej przez pandemię. Pamiętajmy też w modlitwie o pielgrzymach.

4. W niedzielę za tydzień po wszystkich mszach świętych na parkingu odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów mechanicznych z racji przypadającego w nią wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.

5. W liturgii tego tygodnia przeżywamy:

  •  Czwartek, 22 lipca: święto św. Marii Magdaleny; odpust
    w Chwaszczynie, suma o godz. 18:00;
  •  Piątek, 23 lipca: święto św. Brygidy, patronki Europy;
  •  Sobota, 24 lipca: wspomnienie św. Kingi, dziewicy;

6. Przy wyjściu z kościoła są „Gość niedzielny” i biuletyn parafialny.

7. Wszystkim parafianom i gościom, którzy u nas spędzają wakacje i urlopy życzę udanego wypoczynku i dobrego tygodnia.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.079869985580444