|
1. Za tydzień doroczny odpust w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie. W związku z tym zapraszam do udziału w pieszej pielgrzymce do Matki Bożej Sianowskiej, która wyruszy z naszego kościoła w sobotę, 20 lipca o godz. 7:30. Powrót w niedzielę, 21 lipca, po sumie odpustowej, która będzie w Sianowie o 11:30. W Sianowie, tradycyjnie, będzie możliwość noclegu pod namiotami. Zapisy w zakrystii. 2. Zapraszam również do udziału w w Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymce z Helu na Jasną Górę, która wyruszy 25 lipca o godz. 6:00 z Helu; zachęcam do zorganizowania się w kilkuosobowej grupie, zapisania się na choć na jeden dzień przez formularz na stronie www.kaszubskapielgrzymka.pl i do włączenia się w trud pielgrzymowania. 3. W dniach 14-17 sierpnia odbędzie się rodzinny spływ kajakowy, na który serdecznie zapraszamy. Trasa spływu rzeką Wdą: Bąk - Zawada - Klaniny - Czarne. Koszt 190 zł/os, dzieci do lat 7 gratis. Więcej informacji i zapisy w zakrystii. 4. W liturgii tego tygodnia przeżywamy:
5. Dziękuję serdecznie tym osobom, które zatroszczyły się o dekoracje kwiatowe, naprawę głównych drzwi i bramy wjazdowej oraz o przestrzeń wokół naszej świątyni. 6. Dzisiaj taca inwestycyjno-budowlana na kontynuację wymiany okien w naszym kościele; serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary. 7. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia „Gość niedzielny” (w który, m.in. Ciekawy artykuł o roli jałmużników diecezjalnych) oraz nasz parafialny biuletyn. 8. Wszystkim parafianom i gościom, którzy u nas spędzają wakacje życzę udanego wypoczynku i błogosławionego tygodnia. |
Pobierz jako PDF