26 marca 2021

Informacje szczegółowe

Data: 26 marca 2021 19:00

Miejsce: Parafia Leźno

Do tej pory wyzwaniem EDK było przejście 40 km nocą, w samotności i skupieniu. Sam trud wędrówki wydawał się wielki. Teraz to za mało. Nie chodzi o to, aby przejść trasę, ale o to, aby ją pokonać i stać się pięknym człowiekiem. Od dzisiaj miarą EDK nie są kilometry, ale zmiana, która się dokona w człowieku – piękno. Zapraszam na EDK AD 2021!

Papież Franciszek podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku rzucił wyzwanie:

„Nie podoba się wam świat dookoła? Zamiast narzekać, wstańcie z kanapy i zacznijcie go zmieniać. Napełnijcie go wartościami, zarażając innych optymizmem i radością, która rodzi się z miłości Boga”.

EDK 2021 startuje 26 marca 2021 po mszy wieczornej. Zapisy przez formularz na stronie www.edk.org.pl ; Zachęcamy do wyboru Trasy Norbertańskiej z Leźna do Żukowa!

wróć