20 czerwca 2021

Informacje szczegółowe

Data: 20 czerwca 2021 15:00

Miejsce: Parafia Leźno

Już do 10 lat scholka "Kwiatki Karoliny" swoim śpiewem, grą i ewangeliczną radością, ubogaca liturgię mszy świętych o 11:00 oraz wiele wydarzeń z życia naszej wspólnoty parafialnej.

Świętując ten mały Jubileusz zapraszamy wszystkich parafian na Wielki Koncert, który odbędzie się w niedzielę, 20 czerwca, o godz. 15:00 w naszym kościele parafialnym.

Zapraszamy też wszystkich, którzy w minionych latach współtworzyli to piękne dzieło, do włączenia się w śpiew i występu na scenie. Terminy prób i program Jubileuszowego Koncertu u "wójków" :)

wróć