• lip 31

Wda 2010

Wakacje w Kajaku

Ledwo ks. Krzysztof rozpoczął pracę w naszej parafii, a już zaprosił młodzież na wspólny, wakacyjny wypad na kajaki. Kilka dni spędziliśmy na rzece Wdzie, która okazała się bardzo malowniczą i niezbyt wymagającą technicznie. To był bardzo udany cza…

• lip 24

Piesza Pielgrzymka do Sianowa

W miniony weekend odbyła się kolejna piesza pielgrzymka do Sianowa. To był bardzo piękny i owocny czas wędrowania do tronu Matki Bożej, Królowej Kaszub.

135 0.1925060749054